Luxusné drevodomy a drevostavby CONUS I - IV z Fínska a Kanady
Slovenčina (Slovenská republika)English (United Kingdom)
Uvodný banner
Vítame Vás
Luxusné drevodomy a drevostavby CONUS I - IV z Fínska a Kanady
Kontaktujte nás - DOTAZNÍKY
Iné služby
Ocenenia
O nás
Kontakty
Partneri
Vyhľadávanie
Mapa webu

Občasné sezónne zľavy !
Drevodomy a drevostavby
CONUS I
Drevodomy a drevostavby
CONUS II
villa7-1
Drevodomy a drevostavby
CONUS III
 
glenda-e-nh-fp111
Drevodomy a drevostavby 
CONUS IV
LogoCertifikatAAASJ
Najlepšie a najzdravšie
bývanie -
jediné stavby
ocenené
alergikmi a astmatikmi
pefc_certifikat_p
LogoRealitySk
NARKS
Logo CEI,velkost pre priame vloženie do webu


NAJ.sk

Implementácia riešenia - www.ambja.sk

LUXUSNÉ NÍZKOENERGETICKÉ DREVODOMY a DREVOSTAVBY CONUS I - IV z Fínska a Kanady

banner-conushomes-sj


Pre CONUS Group vyrábajú luxusné nízkoenergetické drevodomy a drevostavby CONUS I - IV z arktickej červenej borovice, červeného cédra a severského smreku vo Fínsku a v Kanade, výrobné závody našich partnerských spoločností Pellopuu Oy ( PUNAHONKA ) za polárnym kruhom, Honkakartano Oy ( HONKAKARTANO )Euro Loghouses Oy ( EUROHONKA ), Domitalo Oy ( DOMITALO ),  Stora Enso Oyj ( CLT ) a ďalšie v Kanade.

Drevostavby na objednávku dovážame a staviame na kľúč ( prípadne ich len dodávame a investor si dom postaví svojpomocne ) na Slovensku, prípadne inde po celom svete. Sú to desaťročiami overené, precízne technologicky spracované stavby, s vynikajúcim remeselným prevedením
so stálou kvalitou so životnosťou stoviek rokov. Sú rôznych veľkostí a určené pre rôzny účel - rodinné domy, chaty, chalupy, garáže, hotely, penzióny, reštaurácie apod. - podľa požiadavky zákazníka. Nedodávame len klasické tzv. zruby, či chaty ako drvivá väčšina výrobcov drevostavieb, tie dodáme zákazníkovi samozrejme tiež, ale najkvalitnejšie a najzdravšie drevostavby na svete vhodné do každého prostredia, vrátane akejkoľvek mestskej zástavby, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá na bývanie vo všetkých parametroch bez výnimky aj vo všetkých najsilnejších ekonomikách, či krajinách sveta. A tiež máme technológie, ktorými môžeme postaviť aj výškové drevostavby, či mnohosposchodové obytné domy.

Pre predstavu si môžete pozrieť prehliadku domu Nordia 304m, ktorý bol ako prvá naša stavba postavený na Slovensku a odovzdaný za 4 mesiace
( aj pri takej veľkosti ) pred Vianocami 2009 do užívania.

Polárna ( alebo aj arktická ) červená borovica - tento celosvetovo vyhľadávaný vynikajúci stavebný materiál je veľmi kvalitný. Nevyžaduje veľkú a náročnú údržbu. Napriek tomu sú ceny našich dodávok porovnateľné so stavbami s rovnakými úžitkovými vlastnosťami na Slovensku. Referencie sú
po celej Zemi, od trópov až za polárny kruh. Za niekoľko desaťročí je už množstvo vyrobených a overených drevodomov našimi partnerskými spoločnosťami, ročne sú to tisícky, väčšina na export. Vo Fínsku tvoria drevodomy 70% všetkých postavených domov.

Nízkoenergetické domy sú štandardným riešením. Domy v Škandinávii, napriek oveľa väčšej a dlhšej zime, majú až 3x menšiu spotrebu energie ako bežné domy na Slovensku. Pre podmienky Slovenska je v súčasnosti dostatočná kvalita s tepelným odporom cca R = 3 m2K/W ( súčiniteľ prestupu tepla U = 0,333 W/m2K ). Vo Fínsku sa vyrábajú domy až do cca R = 6 m2K/W. Na Slovensku sa za nízkoenergetický dom považuje dom, ktorý má najviac spotrebu tepla za rok 50 kWh/m2, čo odpovedá cca tepelnému odporu R = 4 m2K/W ( súčiniteľ prestupu tepla U = 0,250 W/m2K ). Čím vyššie R, tým lepšie a čím nižšie U, tým lepšie. Steny domov s konštrukciou Thermo log od Lapponia house majú vo vnútri 170 mm hrubú tepelnú izoláciu. Hodnoty súčiniteľa prestupu tepla tejto kategórie stien sú excelentné: U = 0,22 W/m2K (tepelný odpor R = 4,545 m2K/W). Vyrábame aj domy s nezvyčajne vynikajúcou hodnotou U = 0,176 W/m2K (tepelný odpor R = 5,682 m2K/W) alebo podľa požiadavky aj energeticky úspornejšie až na úroveň pasívnych domov.

Ponúkame najlepšie a najzdravšie luxusné drevodomy a drevostavby na svete - vyše 1 000 základných typov overených drevostavieb postavených po celom svete od trópov až do najchladnejších oblastí sveta. Ponúkame takmer neobmedzené možnosti pri výbere a uskutočňovaní snov zákazníkov. Napriek uvedenej ponuke sú to len vzorky a určité kolekcie typov alebo typové katalógové rady.

Ponúkame bezkonkurenčných okolo 100 typov kombinácií konštrukcií stien ( nezaratúvajúc do toho rôzne hrúbky stien či trámov ),
z ktorých vyplývajú aj veľké množstvá cien na situačne identický vybraný typ domu, a sme nielen preto, pre zákazníkov takmer všetkých finančných kategórií.

Veľmi dobrá informácia pre Vás ako nášho zákazníka je - napriek veľmi širokému výberu z našich kolekcií - že Vám vyrobíme drevodom alebo inú drevostavbu aj na základe Vášho projektu bez akéhokoľvek nárastu ceny, pretože sa každý dom vždy naceňuje individuálne. T. z., že ak chcete mať drevostavbu a presne Vám vyhovuje dom z akéhokoľvek katalógu murovaných domov, vyrobíme Vám ho a postavíme.

Všetky potrebné informácie, ktoré neuvádzame u nás, nájdete na, s našou stránkou prepojených, stránkach našich fínskych partnerov: informácie o nich, výrobe, konštrukcii, realizované vzorky objektov, fotografie, pohľady, pôdorysy podlaží, rozmery a iné bližšie informácie.
 
logo-punahonka
                                     

logo-domitalosj

logo-honkakartano-sj

logo-eurohonka-sj

 


Uvítame jednotlivých investorov, develeperov, majiteľov väčších pozemkov, či prípadne plánovanú výstavbu skupiny objektov s vlastným pozemkom so vzťahom k drevostavbám. V prípade záujmu ponúkame pomoc pri zabezpečení vhodného pozemku na výstavbu.

Ak ste nenáročný a túžite po svojom domčeku, máte pozemok a aspoň 3-izbový byt v meste, môžete si predajom bytu splniť svoj sen a dostať sa aj ako senior, bez ďalších výrazne väčších nákladov, do svojho rodinného domčeku.

 

 
E-mail Tlačiť

© 1990 CONUS
Na obsah našej webovej stránky sa vzťahuje autorský zákon. CONUS vykonal všetky primerané opatrenia k zabráneniu prenosu vírusov touto webovou stránkou, a preto odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadné straty a škody vzniknuté z poškodenia počítačových programov alebo elektronických dát prijemcu následkom prípadného stiahnutia si údajov z tejto webovej stránky. Nenesieme žiadnu zodpovednosť za informácie publikované na webstránkach našich partnerov.