banner-conushomes-sj


Spoločnosti Euro Log Houses Oy - EUROHONKA a Domitalo Oy - DOMITALO

Pre spoločnosť CONUS Group vyrábajú vo Fínsku drevodomy a drevostavby CONUS I a CONUS III moderní výrobcovia drevodomov a drevostavieb, spoločnosti Euro Log Houses Oy - EUROHONKA, založená v roku 1965, a Domitalo Oy - DOMITALO.

Výroba aj sídlo Euro Loghouses Oy je v meste Liedenpohja.
Výroba aj sídlo Domitalo Oy je v meste Tampere.

Spoločnosti majú dlhú tradíciu v oblasti spracovania dreva. Špecializujú sa na výrobu drevostavieb z masívu, zatepleného masívu, prefabrikovaných termopanelov a ich kombinácií a sú vyrábané z polárnej červenej borovice.

Spoločnosti vyrábajú tisícky drevostavieb ročne pre domáci trh i na export. Vyrábajú drevodomy, drevostavby, rekreačné domy, saunové domy, garážové domy, hospodárske budovy a nízkonákladovejšie menšie rodinné domy. Objekty sú vyrábané na základe našej vlastnej kolekcie, podľa vlastných projektov klientov alebo v spolupráci s odbornými predajcami a dizajnovými tímami.


Čo je polárna červená borovica?

Laponská červená borovica je nepriepustné, drobne zrnité, pomaly rastúce drevo v severnom Fínsku - experti hodnotia túto borovicu ako hodnotné tvrdé drevo. Postupom času sa tvrdá arktická červená borovica nerozkladá, tak ako rýchle rastúce typy borovíc v miernych oblastiach, ale je stále krásne červenkastá ako napovedá jej meno. Pomalý rast určuje a spôsobuje veľký podiel jadrového dreva. Rovnako v extrémnych podmienkach červená borovica praská značne menej ako bežné drevo. A čo viac, prehýbanie dreva, ktoré vzniká v drevených stavbách v priebehu rokov, má nepatrné hodnoty v tvrdej červenej borovici v porovnaní s bežným drevom. Toto je to, prečo je unikátnym a vskutku trvalým stavebným materiálom.
 


KASKILINNA 332 - NAJLEPŠÍ REKREAČNÝ OBJEKT!


  Tento rekreačný výstavný dom bol prezentovaný v lete 2006 vo Fínsku pri obci Koli v úžasnej krajine v severných karelských vrchoch pri jazere Pielinen. Výstavný priestor s 24 objektami je situovaný cca 6 kilometrov pri obci Koli pri národnom parku.
Návštevníkmi bola jasne zvolená ako "Najlepší rekreačný objekt" vila "Kaskilinna 332" s jasnou prevahou 18,73 % hlasujúcich.
"Kaskilinna 332" ( výstavný dom č. 21 ) bol vytvorený ako spoločný projekt zariaďovacej, stavebnej a realitnej spoločnosti z Joensuu, zo severnej Karélie. Táto vila bola dodaná pre pravidelnú kapacitu 16 osôb. Investor je spoločnosť Kiinteistö Oy v Kolin Kaskilinna. 

Kliknite sem alebo na obrázok aby ste videli viac o Kaskilinne 332.