banner-conushomes-sj


KATALÓGY MODELOV CONUS I NA STIAHNUTIE

V katalógoch modelov CONUS I, ktoré si nižšie môžete stiahnuť kliknutím na katalóg alebo na text pod ním, si môžete vybrať dom, drevostavbu alebo projekt podľa Vašich predstáv.

Prax je taká, že každá drevostavba je individuálna zákazková výroba podľa predstáv zákazníka, či už ide o model z našich alebo z akýchkoľvek iných katalógov bez rozdielu, či ide o murované stavby, montované stavby alebo drevostavby. Takže ak si chcete splniť svoj sen modelom drevostavby, môžete nám doniesť akýkoľvek typ domu z akéhokoľvek katalógu, prípadne nám nakresliť len Vašu ideu alebo len náčrt a my Vám drevostavbu vyrobíme a postavíme na kľúč.

To isté sa týka aj našich vyše 1 000 základných modelov drevostavieb. Môžete si vyberať model podľa Vašich predstáv, finančných možností, možností pozemku, či podľa počtu izieb alebo iných parametrov. Dá sa povedať, že keď si vyberiete z našich modelov prvý model, ktorý približne spĺňa Vaše predstavy a meníte ho
na svoj obraz tak, že sa bude približovať ktorémukoľvek druhému modelu z našich či iných modelov je to presne to isté ako keby ste postupovali opačne od druhého modelu k prvému, pretože všetky zmeny u nás sú dovolené. Či už ide o situačné riešenie, rozmery exteriéru alebo interiéru, zmien okien, dverí a pod.

Keďže máme v ponuke vyše 100 typov vonkajších konštrukcií stien a takmer každá položka má množstvo variantov, ktoré si môžete vybrať, tak aj naše drevostavby majú pre ten istý model domu, len na základe týchto zmien, stovky cien, ktoré sa môžu prispôsobovať možnostiam investorov.

Nezáleží na tom, či je v katalógu dom popísaný ako rodinný dom, rekreačný dom, vila, saunový dom, či prípadne iný typ domu - každý dom je vyrobený individuálne s upravením rozmerov podľa požiadaviek investora s tepelnotecnickými parametrami podľa účelu a pre potrebnú teplotu kdekoľvek na Zemi.
 

kataloguutuusmallit2011malydowebu  
Nové moderné rodinné
domy CONUS I

- 28 strán
Kolekcia snov -
Rodinné domy CONUS I

- 56 strán
Moderné rodinné
domy CONUS I

- 36 strán
Nové rodinné a 
rekreačné domy CONUS I

- 8 strán
   
   
katalogrdared60str.lhmalydowebu kesatunturi-obr.katalogu    
Rodinné a rekreačné
domy CONUS I

- 60 strán
Rodinné domy
CONUS I

- 76 strán
Rodinné a rekreačné
domy CONUS I

- 72 strán
Rodinné a rekreačné
domy
 CONUS I

- 12 strán
   
Lapponia saunamokit 06-07    
Rodinné domy CONUS I -
Kolekcia Hilla

- 24 strán
Rodinné a rekreačné domy
CONUS I - Kolekcia Helmi

- 20 strán
Rekreačné a saunové
domy CONUS I

- 16 strán
   

Ďalšie 3 katalógy drevostavieb CONUS II na stiahnutie nájdete tu.

Ďalších 5 katalógov drevostavieb CONUS III na stiahnutie a 14 na prezeranie nájdete tu.

Ďalšie 3 katalógy drevostavieb CONUS IV na stiahnutie nájdete tu, ďalší tu a ďalší tu.