banner-conushomes-sj

 


KATALÓGY MODELOV CONUS II NA STIAHNUTIE

V katalógoch modelov CONUS II, ktoré si nižšie môžete stiahnuť kliknutím na katalóg alebo na text pod ním, si môžete vybrať dom, drevostavbu alebo projekt podľa Vašich predstáv.

Prax je taká, že každá drevostavba je individuálna zákazková výroba podľa predstáv zákazníka, či už ide o model z našich alebo z akýchkoľvek iných katalógov bez rozdielu, či ide o murované stavby, montované stavby alebo drevostavby. Takže ak si chcete splniť svoj sen modelom drevostavby, môžete nám doniesť akýkoľvek typ domu z akéhokoľvek katalógu, prípadne nám nakresliť len Vašu ideu alebo len náčrt a my Vám drevostavbu vyrobíme a postavíme na kľúč.

To isté sa týka aj našich vyše 1 000 základných modelov drevostavieb. Môžete si vyberať model podľa Vašich predstáv, finančných možností, možností pozemku, či podľa počtu izieb alebo iných parametrov. Dá sa povedať, že keď si vyberiete z našich modelov prvý model, ktorý približne spĺňa Vaše predstavy a meníte ho na svoj obraz tak, že sa bude približovať ktorémukoľvek druhému modelu z našich či iných modelov je to presne to isté ako keby ste postupovali opačne od druhého modelu k prvému, pretože všetky zmeny u nás sú dovolené. Či už ide o situačné riešenie, rozmery exteriéru alebo interiéru, zmien okien, dverí a pod.

Keďže máme v ponuke okolo 100 typov vonkajších konštrukcií stien a takmer každá položka má množstvo variantov, ktoré si môžete vybrať, tak aj naše drevostavby majú pre ten istý model domu, len na základe týchto zmien, stovky cien, ktoré sa môžu prispôsobovať možnostiam investorov.

Nezáleží na tom, či je v katalógu dom popísaný ako rodinný dom, rekreačný dom, vila, saunový dom, či prípadne iný typ domu - každý dom je vyrobený individuálne s upravením rozmerov podľa požiadaviek investora s tepelnotecnickými parametrami podľa účelu a pre potrebnú teplotu kdekoľvek na Zemi.
 

aidotlapinpunahonkakoditdowebu           tahtikartanot_obalka_do_webu           aitoa_lapin_punahonka_re_domy_do_webu
Skutočné polárne rodinné domy 
CONUS II z červenej polárnej
borovice

- 52 strán
  Domy snov CONUS II - rodinné 
domy s ľahučkým dýchaním
v borovicovom kráľovstve

- 32 strán
  Skutočné polárne vily CONUS II, 
rodinné domy a rekreačné domy
z červenej polárnej borovice

- 72 strán

Ďalších 11 katalógov drevostavieb CONUS I na stiahnutie nájdete tu.

Ďalších 5 katalógov drevostavieb CONUS III na stiahnutie a 14 na prezeranie nájdete tu.

Ďalšie 3 katalógy drevostavieb CONUS IV na stiahnutie nájdete tu, ďalší tu a ďalší tu.