banner-conushomes-sj

 

 


KATALÓGY MODELOV CONUS III NA STIAHNUTIE

V katalógoch modelov CONUS III, ktoré si nižšie môžete stiahnuť kliknutím na katalóg alebo na text pod ním, si môžete vybrať dom, drevostavbu alebo projekt podľa Vašich predstáv.

Prax je taká, že každá drevostavba je individuálna zákazková výroba podľa predstáv zákazníka, či už ide o model z našich alebo z akýchkoľvek iných katalógov bez rozdielu, či ide o murované stavby, montované stavby alebo drevostavby. Takže ak si chcete splniť svoj sen modelom drevostavby, môžete nám doniesť akýkoľvek typ domu z akéhokoľvek katalógu, prípadne nám nakresliť len Vašu ideu alebo len náčrt a my Vám drevostavbu vyrobíme a postavíme na kľúč.

To isté sa týka aj našich vyše 1 000 základných modelov drevostavieb. Môžete si vyberať model podľa Vašich predstáv, finančných možností, možností pozemku, či podľa počtu izieb alebo iných parametrov. Dá sa povedať, že keď si vyberiete z našich modelov prvý model, ktorý približne spĺňa Vaše predstavy a meníte ho na svoj obraz tak, že sa bude približovať ktorémukoľvek druhému modelu z našich či iných modelov je to presne to isté ako keby ste postupovali opačne od druhého modelu k prvému, pretože všetky zmeny u nás sú dovolené. Či už ide o situačné riešenie, rozmery exteriéru alebo interiéru, zmien okien, dverí a pod.

Keďže máme v ponuke vyše 100 typov vonkajších konštrukcií stien a takmer každá položka má množstvo variantov, ktoré si môžete vybrať, tak aj naše drevostavby majú pre ten istý model domu, len na základe týchto zmien, stovky cien, ktoré sa môžu prispôsobovať možnostiam investorov.

Nezáleží na tom, či je v katalógu dom popísaný ako rodinný dom, rekreačný dom, vila, saunový dom, či prípadne iný typ domu - každý dom je vyrobený individuálne s upravením rozmerov podľa požiadaviek investora s tepelnotecnickými parametrami podľa účelu a pre potrebnú teplotu kdekoľvek na Zemi.
 

detached-houses-e-katalog   eh-e-katalog   villa-e-katalog
Samostatne stojace
rodinné domy CONUS III

- 19 strán 
  Rodinné domy CONUS III -
- CH (EH) kolekcia

- 8 domov, len na prezeranie 
  Rodinné domy CONUS III -
- Villa kolekcia

- 12 domov 
         
leisure-houses-e-katalog   saunas-e-katalog   backyard-e-katalog
Rekreačné domy CONUS III
- 14 strán
  Saunové domy CONUS III
- 11 strán 
  Garážové domy a garáže CONUS III
- 7 strán 
         
    nostalgia-series-e    
    Rodinné domy, rekreačné
domy, saunové a iné domy
CONUS III 
- 13 katalógov
Nostalgia

- len na prezeranie, 
bez možnosti stiahnutia
   

Ďalších 11 katalógov drevostavieb CONUS I na stiahnutie nájdete tu.

Ďalšie 3 katalógy drevostavieb CONUS II na stiahnutie nájdete tu.

Ďalšie 3 katalógy drevostavieb CONUS IV na stiahnutie nájdete tu, ďalší tu a ďalší tu.