banner-conushomes-sj

 

 

STRATÉGIA CONUSU

Moruša je bobuľa rastúca v Laponských močiaroch obsahujúca viac vitamínov ako pomaranč a má unikátnu arómu. Počas dozrievania do žiarivých žltých a červených odtieňov bobuľa absorbuje energiu zo slnka a premieňa ju do lahodnej formy pre obyvateľov Laponska.

 

Veľmi podobným spôsobom využívajúc energiu slnka rastie polárna červená borovica. Po tisíce rokov Fíni používali borovicové drevo na výrobu tradičných vecí a výstavbu nesmierne krásnych domov, ktoré sú neodmysliteľnou časťou života vo Fínsku, v súlade s prírodou. Dnes cenené hodnoty, environmentálna ochrana a trvale udržateľný rozvoj, boli vždy súčasťou životného štýlu severských ľudí. Rovnaké hodnoty ctí aj stratégia spoločnosti CONUS.

 

 

 

 Hlavným cieľom spoločnosti CONUS je poskytovanie veľkého pôžitku z bývania - v drevodomoch. Tieto ciele dosahujeme vďaka vytváraniu domov, ktoré majú vynikajúco prepracované priestorové riešenia a sú budované iba z najkvalitnejších materiálov a energiu šetriacich komponentov, pričom sú vyrábané
v súlade s trvale udržateľným rozvojom, majúc pritom moderný dizajn s tradičným vzhľadom. Jedinečnosť a technologická prevaha drevodomov CONUS nad inými spoločnosťami, ktoré vyrábajú drevodomy, spočíva v ich výnimočnom teple a v pevnej a tuhej stenovej konštrukcii termopanelov a stále sa teší väčšej a väčšej popularite.