Pre CONUS Group vyrábajú naši obchodní partneri vo viacerých výrobných závodoch vo Fínsku a v Kanade z polárnej červenej borovice, červeného céderu severského smreku drevodomy a drevostavby CONUS. Tieto drevostavby patria medzi absolútnu svetovú špičku. Vzhľadom na rozsah využívaných najkvalitnejších a najodskúšanejších technológií, ktoré človek dosiahol v tejto oblasti, nie sú naše drevostavby obmedzené veľkosťou. Sú zvyčajne obmedzené len financiami investora. CONUS Group týmto spôsobom reprezentuje jednotlivých výrobcov. Drevostavby predávame vo svete, prípadne riadime ich výstavbu alebo ich aj staviame - na kľúč alebo do požadovanej fázy výstavby investorom. 

U našich predajcov drevodomov a drevostavieb CONUS, mobilných kotolní a energetických centrál všetkých veľkostí a na všetky druhy palív, môžete získať bližšie informácie.

Ak máte prípadne záujem o výstavbu akejkoľvek drevostavby alebo drevodomu, podnikateľského projektu malého alebo veľkého rozsahu, či mobilnej kotolne alebo energetickej centrály a vo vašom najbližšom regióne ešte nemáme predajcu, kontaktujte mailom konateľa Ing. Jaroslava Šišku - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., ktorý Vám zabezpečí splnenie Vášho sna podľa Vašej požiadavky.

Komunikujeme v jazyku slovenskom, českom, anglickom, nemeckom, francúzskom, španielskom, talianskom, ruskom a chorvátskom.


Predajcovia:

Slovinsko

   
centrála + predajca:

logoconus

Drevodom CONUS Development, spol. s r. o.,
EUROCONUS, spol. s r. o.,
CONUS Group
Ing. Jaroslav Šiška
konateľ
Malachovská cesta 13832/167
974 05 Banská Bystrica 5
Slovensko

Tel.: +421 48 416 4428
+421 905 523 563
+421 917 357 691
+421 905 483 128
+421 949 416 911
Fax: +421 48 416 4428
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Skype: euroconus

Webs: www.finskedrevostavby.sk
           www.kanadskedrevostavby.com
           www.nelsonhomes.sk
           www.conus-homes.com
           www.conus.sk 

hľadáme ďalších predajcov v Slovinsku 
schopných pravidelne získavať zákazníkov a stavať 
drevodomy a drevostavby na kľúč