banner-conushomes-sj


Ako jediná spoločnosť ( Ing. Jaroslav Šiška - CONUS ) zo Slovenska sme sa dostali do finálovej osmičky zo 120 firiem z Českej a Slovenskej republiky, ktoré sa uchádzali o cenu Vynikajúci podnikateľ za rok 1993, čo považujeme za významné ocenenie našej práce, pretože medzi hlavných organizátorov a hodnotiteľov patrili podnikateľ Tomáš John Baťa, prezident Václav Havel, minister hospodárstva Vladimír Dlouhý, knieža Lobkowicz a ďalší. S odvolaním sa na TASR ( Tlačová agentúra SR ) to bolo uvedené na čelných miestach všetkých významných denníkov. Jaroslav Šiška mal tak vzácnu možnosť sa dvakrát osobne stretnúť a porozprávať aj s pánom Baťom. História ukázala, že sme sa tak stali ( nastalo rozdelenie Československa ) historicky jedinou ocenenou slovenskou spoločnosťou. 

Na jednej našej kompletnej dodávke uvedenej v Súpise vybraných realizovaných dodávok a prác našimi spoločnosťami sa pri slávnostnom odovzdávaní zúčastnilo Holandské veľvyslanectvo a na inej, kde sme boli jedným z hlavných dodávateľov, sa pri slávnostnom odovzdávaní zúčastnilo Rakúske veľvyslanectvo.

Investori, ktorým sme dodávali a stavali drevostavby CONUS, sú dnes naši osobní priatelia, či dobrí známi, na čo sme obzvlášť hrdí.  
 

 

Náhľad...