banner-conushomes-sj


Pre CONUS Group vyrábajú naši obchodní partneri vo viacerých výrobných závodoch vo Fínsku a v Kanade z polárnej červenej borovice, červeného cédru severského smreku drevodomy a drevostavby CONUS I - IV. Tieto drevostavby patria medzi absolútnu svetovú špičku. Vzhľadom na rozsah využívaných najkvalitnejších a najodskúšanejších technológií, ktoré človek dosiahol v tejto oblasti, nie sú naše drevostavby obmedzené veľkosťou. Sú zvyčajne obmedzené len financiami investora. CONUS Group týmto spôsobom reprezentuje jednotlivých výrobcov. Drevostavby predávame vo svete, prípadne riadime ich výstavbu alebo ich aj staviame - na kľúč alebo do požadovanej fázy výstavby investorom. 

U našich predajcov drevodomov a drevostavieb CONUS, mobilných kotolní a energetických centrál všetkých veľkostí a na všetky druhy palív, môžete získať bližšie informácie.

Ak máte prípadne záujem o výstavbu akejkoľvek drevostavby alebo drevodomu, podnikateľského projektu malého alebo veľkého rozsahu, či mobilnej kotolne alebo energetickej centrály a vo vašom najbližšom regióne ešte nemáme predajcu, kontaktujte mailom konateľa Ing. Jaroslava Šišku - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., ktorý Vám zabezpečí splnenie Vášho sna podľa Vašej požiadavky.

Komunikujeme v jazyku slovenskom, českom, anglickom, nemeckom, francúzskom, španielskom, talianskom, ruskom a chorvátskom.

Kliknutím na vlajku získate informácie o predajcovi drevodomov a drevostavieb CONUS v danej krajine alebo regióne.


Predajcovia CONUS Group:

jordanskovlajka
  libya-vlajka2011 vlajkajuznysudan