{flv}lhstavbasvrtulnikom{/flv}


banner-conushomes-sj


Pre CONUS Group vyrábajú naši obchodní partneri vo viacerých výrobných závodoch vo Fínsku a v Kanade z polárnej červenej borovice, červeného cédru severského smreku drevodomy a drevostavby CONUS I - IV. Tieto drevostavby patria medzi absolútnu svetovú špičku. Vzhľadom na rozsah využívaných najkvalitnejších a najodskúšanejších technológií, ktoré človek dosiahol v tejto oblasti, nie sú naše drevostavby obmedzené veľkosťou. Sú zvyčajne obmedzené len financiami investora. CONUS Group týmto spôsobom reprezentuje jednotlivých výrobcov. Drevostavby predávame vo svete, prípadne riadime ich výstavbu alebo ich aj staviame - na kľúč alebo do požadovanej fázy výstavby investorom. 

U našich predajcov drevodomov a drevostavieb CONUS, mobilných kotolní a energetických centrál všetkých veľkostí a na všetky druhy palív, môžete získať bližšie informácie.

Ak máte prípadne záujem o výstavbu akejkoľvek drevostavby alebo drevodomu, podnikateľského projektu malého alebo veľkého rozsahu, či mobilnej kotolne alebo energetickej centrály a vo vašom najbližšom regióne ešte nemáme predajcu, kontaktujte mailom konateľa Ing. Jaroslava Šišku - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., ktorý Vám zabezpečí splnenie Vášho sna podľa Vašej požiadavky.

Komunikujeme v jazyku slovenskom, českom, anglickom, nemeckom, francúzskom, španielskom, talianskom, ruskom a chorvátskom.

Kliknutím na vlajku získate informácie o predajcovi drevodomov a drevostavieb CONUS v danej krajine alebo regióne.


Predajcovia CONUS Group:

jordanskovlajka
  libya-vlajka2011 vlajkajuznysudan  
[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Flight%2Flayout.xml showflipbtn=true documentid=110318122803-7e26f7b0646e4f908a5982c58a776365 docname=lapponia-uutuusmallit-2011 username=lapponiahouse loadinginfotext=Lapponia%20Uutuusmallit%202011 showhtmllink=true tag=2011 width=420 height=297 unit=px]

banner-conushomes-sj


SYSTÉM RIADENIA KVALITY

Certifikát Systému riadenia kvality
Spoločnosti Pellopuu Oy - PUNAHONKA bol udelený
6. novembra 2008 Certifikát Systému riadenia kvality ISO 9001:2008.

Zväčšenie a modernizácia výrobného závodu
Významné zväčšenie výrobnej prevádzky, vybavenosti a modernizácie výrobných procesov v Pellopuu Oy bolo dokončené. Ich dokončením môžeme používať vyše 2 500 m2 nových priestorov.

Pellopuu Oy spustil výrobu lamelových trámov na predaj a pre vlastné použitie.

Proces tréningového kurzu kvality
nášho výrobného personálu bol ukončený. Náš cieľ, aby mala každá osoba pracujúca vo výrobe požadovanú štandardnú skúšku kvality, bol dosiahnutý. V priebehu procesných zmien nám bol udelený Certifikát Systému riadenia kvality ISO 9001:2008 a my to aplikujeme na našich výrobkoch označovaním značkou CE.

Náš inovačný plán sa sústreďuje na energeticky úsporné riešenia na novom strojnom vybavení na všetkých stupňoch modernizácie výrobných procesov.

Podľa nášho environmentálneho programu takto získavame plný úžitok z vedľajších produktov výrobných procesov. Predávame suché piliny miestnym farmám a hrubé hobliny melieme a používame ako zdroj tepla na sušenie trámov v našich vlastných sušiarňach.

 

interier_P_kreslo