eagle321
 
eagle262321-1np-650
Prízemie
 
eagle321-2np-650                       
Poschodie

S týmto domom sa môžete stretnúť aj pod názvom Eagle 291 alebo Eagle 187, ak by bol dodaný bez prízemia.
Tento dom je možné postaviť aj na veľmi nekvalitnom a veľmi ťažko použiteľnom pozemku na výstavbu.

Podľa Vášho želania budú zrealizované akékoľvek zmeny.

Prehliadka modernej 2-podlažnej drevostavby Pickala Eagle postavenej z THERMO LOGU na pilieroch v skalnatom teréne asi 30 km od Helsínk.

 
PickalaEagle21

PickalaEagle5

Ukážka drevostavby a jej možnosti využitia pri výstavbe na veľmi ťažko využiteľnom  priestore v meste Pickala – raji dovolenkárov a golfistov pri mori.

Je ladená pre ľudí, ktorí uprednostňujú v interiéri maximum svetla, symbiózu dreva a iných materiálov - zdanlivo ťažšie kombinovateľných materiálov s drevom ako sadrokartón, sklo a kov - s výsledkom veľmi decentnej kombinácie a takmer úplne bieleho interiéru bez ohľadu na použité materiály.
V exteriéroch sú ako protiváha použité na nátery vonkajších stien aj čierne farby, ktoré si veľmi nevedia investori predstaviť, kým ich nevidia. Takto sa používajú v iných stavbách, v exteriéroch aj interiéroch, aj napr. nátery tmavomodré, tmavozelené, bordové a pod., v úplne celej škále odtieňov farieb.
Dom má krásne veľké terasy s presklenými zábradliami a množstvo veľkých francúzskych okien.

Takéto bývanie je skvelým miestom na prácu a odpočinok v čistej prírode alebo aj v meste. Má úplne všetko z toho čo potrebujete po celý rok, alebo aj viac, čo bývanie, či rekreačné zariadenie má obsahovať.


Eagle 321
 
Úžitková plocha: 321,0 m2
Podlahová plocha: 217,0 m2
   - prízemie: 30,0 m2
   - poschodie: 187,0 m2
Terasová plocha: 104,0 m2